Dom i Wnętrze

Funkcjonalny ogród: czy warto zainwestować w pergolę metalową?

Drewniane pergole powoli tracą na znaczeniu. W ostatnich sezonach standardowe, wymagające regularnej impregnacji i niszczejące pod wpływem wilgoci konstrukcje zastępowane są modelami wyprodukowanymi  w całości z aluminium. Czy warto wzbogacić swój taras o dodatkowy element w postaci metalowego zadaszenia? Sprawdź!

Metalowe pergole – komfort niezależnie od pogody

Do produkcji wysokiej jakości zadaszeń tarasowych wykorzystywane jest aluminium malowane proszkowo – wysokogatunkowy metal o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV i mróz. Konstrukcje są stabilne, trwałe i niezawodne. Ich najważniejszą częścią jest regulowany dach z lameli, czyli płaskich listew. Za pomocą prostego w użyciu systemu możesz zmieniać kąt ich nachylenia, kontrolując tym samym ilość promieni docierających na taras. Jednym ruchem możesz zamknąć dach, aby odizolować strefę wypoczynkową od opadów. Dach jest odporny na duże obciążenia, na przykład zalegający śnieg. Dzięki zabudowie Twój taras stanie się funkcjonalny w każdą pogodę.

Gdzie kupisz stylową pergolę? Poszukiwania idealnego modelu zacznij od wizyty na stronie gardenspace.sk/zastresenie-terasy.

Dodatkowe wyposażenie

Nowoczesne pergole polecane są osobom szukającym sposobu na zwiększenie prywatności podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Twój taras znajduje się blisko płotu sąsiadów? A może tuż za ogrodzeniem przebiega ruchliwa ulica? Pergola wyposażona w dodatkowe elementy w postaci rolowanych przesłon zapewni Tobie i Twoim bliskim swobodę. Opalanie na leżakach, wspólne śniadania czy grille staną się jeszcze przyjemniejsze!

You may also like...