Wycieczka szkolna bez dużych kosztów

Każda wycieczka szkolna jest dla młodych uczniów świetnym sposobem na integrację czy po prostu odpoczęcie od codziennych obowiązków. Bardzo często za organizację wyjazdu nie odpowiada dyrekcja samej szkoły, a uczniowie oraz ich rodzice. Dlatego szukają oni oszczędności, ale przy tym starają się zapewnić moc atrakcji. Zobacz jak łatwo zaplanować taki wyjazd.
Zorganizuj wycieczkę szkolną z ComfortClass
Jak wiadomo, podczas wycieczki szkolnej koszty są najważniejsze. W klasach są osoby o różnym statusie społecznym, a ich możliwości finansowe nie zawsze są w stanie udźwignąć pobyt w luksusowym miejscu i drogich atrakcji. Dlatego by taka wycieczka była przyjemnością, warto organizować ją na poziomie ekonomicznym, pamiętając, że za nauczyciela również płacą dzieci.

Wynajem autokaru jako pierwszy krok

Jak wiadomo, najpierw wybiera się miejsce. Uczniowie zawsze będą chcieli pojechać jak najdalej od domu. Tym samym osoby z pomorskich miejscowości, będą sugerować góry, z gór – nad morze. A z centrum miasta? Gdziekolwiek – ważne, że daleko. Zatem niezbędny będzie tutaj środek transportu. Rodzice raczej nie będą zawozić swoich dzieci, ponieważ jest to zbyt duże obciążenie, każdy przecież pracuje. Pociąg też nie jest dobrym rozwiązaniem, bo ogranicza – nie można zaplanować dodatkowych atrakcji, wyjazdów do innych miast. Rozwiązanie? Wynajem autokaru! 
Jak wiadomo, koszt wynajęcia autokaru wraz z kierowcą nie jest tak duży! A przy tym można zaplanować sobie nieograniczone wycieczki fakultatywne po okolicy i zabrać więcej jak jedną klasę! Autokar pomieści nawet 50 osób plus ich bagaże. Jak też wiadomo, w pojazdach odbywają się najlepsze integracje – uczniowie będą grać w karty, rozmawiać, zaczepiać kierowców innych aut, które będą mijać sam autobus.
Wynajem autokaru to bardzo komfortowa sytuacja nawet dla samych nauczycieli, którzy będą pilnować grupy. Łatwiej jest zapanować nad całym towarzystwem, podliczyć wszystkich czy wspólnie zaplanować kolejne atrakcje poprzez głosowanie. Dlatego jak już jesteście po zarezerwowaniu autokaru, zacznijcie tak planować trasę, najlepiej z firmą transportową (link do: http://prywatnyprzewoz.blox.pl/html), ponieważ znają się na okolicy, żeby dodatkowo zwiedzić jak najwięcej atrakcji. Pamiętajcie też, by w autokarze były udogodnienia – jak klimatyzacja, radio czy nawet telewizor. W drodze powrotnej wszyscy będą tak zmęczeni, że będą marzyć tylko o filmie, który pewnie znają na pamięć i szybkim powrocie do rodziców.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

https://e-oko.com/typy-na-dzis-koszykowka/ http://warnstam.org/jaki-naroznik-tarasowy-wybrac/ kalkulatorubezpieczen.pl