Większy komfort podczas prysznica

W reklamach żelów prysznicowych i innych kosmetyków związanych z kąpielą prysznic zawsze jest idealny. Spadająca na aktora woda jest krystaliczne czysta i łagodnie obmywa jego ciało pozostawiając go czystego i szczęśliwego, aby mógł zareklamować produkt. Niestety w rzeczywistości prysznic potrafi być całkowitym przeciwieństwem tych z reklamy.

SMUTNA RZECZYWISTOŚĆ

Wchodząc pod prysznic w przeciętnym polskim domu często doświadcza się wrażeń całkowicie przeciwnych niż te opisywane i pokazywane w reklamach. Można wręcz odnieść wrażenie, że prysznic w niczym nie przypomina skąpania się w deszczu. Bardziej adekwatnym opisem byłoby wylanie wiadra wody prosto na głowę kąpiącego się człowieka.
Jest to spowodowane złą jakością stosowanej w łazienkach armatury. W większości baterii prysznicowych nie ma żadnej regulacji przepływu wody w poszczególnych dyszach. Przez to strumienie wody wylatującej z prysznica są nierównomierne co może być boleśnie odczuwalne podczas brania szybkiego prysznicu przed wyjściem do szkoły lub pracy.

JAK ZARADZIĆ PODOBNYM PROBLEMOM

Najprostszą i najłatwiejszą w zastosowaniu radą jest zaopatrzenie się w armaturę dobrej jakości. Godna polecenia jest Grohe bateria- produkt firmy znanej z dużej jakości wykonania towaru oraz innowacyjnych technologii. W bateriach tej firmy zastosowano bardzo przemyślaną metodę, która polega na umieszczeniu w baterii prysznicowej specjalnych ograniczników mających wyregulować i ustabilizować wielkość strumienia wody wylatującego z poszczególnych dysz. Dzięki równomiernemu rozłożeniu ilości wody użytkownik korzystający z Grohe baterii ma wrażenie, że stoi w ciepłym deszczu.
Dodatkowym atutem, którym może wylegitymować się każda Grohe bateria prysznicowa jest możliwość regulacji wielkości strumienia wody oraz jego rodzaju. Zaprojektowano specjalny rodzaj strumienia wodnego służący do masażu. Możliwe jest tez napowietrzenie strumienia i cieszenie się jeszcze większą lekkością strumieni wodnych. Grohe baterie są też wyposażone w specjalny system uniemożliwiający powstawanie osadu często zatykającego dyszę baterii prysznicowych w modelach innych firm.
Każdy bierze prysznic. Czynność ta jest powtarzana codziennie dlatego bardzo ważnym jest, aby uczynić ją jak najbardziej komfortową. Jest to możliwe poprzez zastosowanie odpowiedniej kombinacji technologii, które sprawiają, że armatura jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty takie jak Grohe bateria wydatnie polepszają komfort i pozytywne wrażenia, które można wyciągnąć z codziennej kąpieli, co czyni ją towarem wartym każdych pieniędzy.Grohe bateriaGrohe bateriaWiększy komfort podczas prysznica, Grohe bateria, aranżacja, aranżacja wnętrzWiększy komfort podczas prysznica, Grohe bateria, aranżacja, aranżacja wnętrz

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION