Wesele pod Warszawą – od czego zacząć planowanie?

Jak zaplanować wesele pod Warszawą i nie zbankrutować? To pytanie chodzi po głowie wielu Młodym Parom. Wystawna impreza z wieloma osobami jest marzeniem większości Par Młodych. Jednak nie każdego stać na urządzenie takiej zabawy. Jak dobrze więc wszystko ogarnąć?

Tanie wesele pod Warszawą

Wszyscy myślą, że skoro mamy do czynienia z Warszawą i jej okolicami, to rachunek nie będzie należał do niskich. Nic bardziej mylnego. Jeżeli tylko rozejrzymy się w mniej wystawnych lokalach, hotelikach, które nie mają po kilka gwiazdek, ale są równie wygodne i ekskluzywne, to uda nam się urządzić wesele pod Warszawą tanim kosztem. Niekoniecznie trzeba na taką życiową imprezę wydawać ostatnie grosze, żeby musieć się dobrze bawić. Może być równie fajnie, jeżeli zaprosimy na taką zabawę tylko grono sprawdzonych ludzi do hotelowej restauracji znajdującej się 15 km od Warszawy, gdzie podają równie smakowite jedzenie jak w najdroższych lokalach.

Tani koszt

Jeżeli chcemy, aby nasze wesele pod Warszawą było naprawdę tanie, to starajmy się dużo rzeczy robić samemu. Może uda nam się opracować samodzielnie zaproszenia dla gości. Jak się okazuje wystarczy trochę chęci i zdolności manualne, a można wykonać naprawdę piękne zaproszenia. Dodatkowo można pozwolić sobie na samodzielne przystrojenie kościoła oraz sali, dzięki czemu koszty znacznie się obniżą. Do samego ślubu niekoniecznie musimy jechać najdroższą limuzyną lub ekskluzywnym autem, ponieważ nasz własny samochód w tak zaszczytnej roli będzie się równie dobrze spisywał. 

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

ortodoncja katowice apartamenty w Szczawnicy