Wczasy z rodziną – gdzie jechać?

Lato zbliża się wielkimi krokami – to ostatni dzwonek, aby w niższej cenie zakupić wczasy w biurze podróży. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną ofertę warto przyjrzeć się z bliska naszym oczekiwaniom oraz zapytać bliskich, co sami mogliby zaproponować.

Wycieczki objazdowe

Bez wątpienia najmodniejszymi kierunkami wakacyjnymi ostatnich lat były: Chorwacja, Grecja, Bułgaria, Włochy, Czarnogóra. Polacy pragną jednak zwiedzać nowe kierunki i bez względu na koszty decydują się na wyjazdy do egzotycznych miejscowości. Na brak zainteresowania nie mogą narzekać touroperatorzy, oferujący wyjazdy związane z konkretnymi zagadnieniami. Najczęściej są to wycieczki objazdowe, podczas których turyści mają bardzo napięty plan zwiedzania. Wycieczki obejmują zamki, muzea, miejsca sławnych bitw, stolice państw. Wycieczki objazdowe dedykowane są osobom aktywnym.

Rajskie wczasy

Coraz więcej osób odwiedzających biura podróży pyta o możliwość podróży wraz z rodziną na egzotyczne wyspy. Najczęściej wybierane to: Dominikana, Kuba, Mauritius, Seszele. Osoby wybierające tego rodzaju wczasy liczą przede wszystkim na piękną pogodę, rajskie krajobrazy, wspaniałą przyrodę oraz błękitną wodę w morzu. Biuro podróży oferuje jednak znacznie więcej: zakwaterowanie w wysokiej klasy hotelu, możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych, wyżywienie, ubezpieczenie oraz opiekę rezydenta czy przewodnika. Egzotyczne wczasy to doskonałą opcją dla rodzin z dziećmi – zazwyczaj w hotelach znajduje się plan zabaw dla maluchów, a w razie potrzeby istnieje możliwość wynajęcia opiekunki.
Podczas pobytu na rajskiej wyspie turyści mają możliwość korzystania z prywatnych plaż należących do hoteli oraz wszelkich udogodnień, takich jak WIFI, pomoc recepcjonisty.
Czytaj więcej na tropicalsun.pl.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION