Urodziny z przytupem!

Urodziny Twojego malucha zbliżają się coraz szybciej, a Ty nie do końca wiesz, jak zabrać się za ich organizacje? Skorzystaj z naszych porad i zadbaj o odpowiednią oprawę tego wyjątkowego – dla dziecka i Ciebie – dnia!

Urodziny dla dzieci – zrób je sam!

Organizacja imprezy dla dziecka wydaje Ci się łatwym zadaniem? Z pewnością za chwilę zmienisz zdanie… Oto krótka lista rzeczy do zrobienia:
1) dowiedz się kogo maluch chce zaprosić i obdzwoń rodziców jego kolegów i koleżanek
2) ustal z dzieckiem temat przewodni imprezy i nie daj się namówić na jego zmianę na trzy dni przed godziną zero
3) zaplanuj, kup i wywieś dekoracje w domu
4) wymyśl, zamów i dostarcz do domu tort i przekąski
5) zaplanuj zabawy dla najmłodszych
6) pilnuj, aby imprezowe szaleństwa nie nadwyrężyły zbyt wystroju mieszkania
7) posprzątaj

Samodzielna organizacja urodzin dla dziecka to spore wyzwanie logistyczne. Podjęcie się go oznacza sporo pracy, jednak w przypadku udanej imprezy – satysfakcja i radość naszego malucha z pewnością wynagrodzi nam wszelkie niedogodności.

Urodziny dla dzieci – zrób to jak profesjonalista!

Jeżeli jednak nie masz czasu i sił na samodzielną organizację, możesz całą logistykę oddać w ręce specjalistów. Firmy, które organizują urodziny dla dzieci, z łatwością znajdziesz w internecie.

Imprezy organizowane przez profesjonalistów z pewnością będą pełne atrakcji. Zależnie od preferencji, mogą obywać się w restauracji, gdzie jedną z atrakcji będzie zwiedzanie kuchni i całego zaplecza lub też w salach zabaw i małpich gajach. Niezależnie od miejsca, organizatorzy zadbają o dobrą zabawę. Co najważniejsze – zdejmą z barków rodziców konieczność samodzielnego ogarnięcia logistycznego aspektu imprezy – zamawiania tortu, czy też sprzątania. Takie rozwiązanie jest wręcz idealne dla zabieganych mam i tatusiów. Zorganizowana impreza trwa zazwyczaj od dwóch do czterech godzin, podczas których dzieci są pod opieką animatora, a rodzice mogą się zrelaksować, pijąc kawę w swoim gronie.

Niezależnie od sposobu organizacji imprezy, warto słuchać przede wszystkim swojego dziecka i zadbać, by przynajmniej jedno z jego życzeń się spełniło… może zamiast hucznej imprezy, marzy po prostu o wyjściu z rodzicami do kina…?

Artykuł przygotowany we współpracy z Uniwersytetem Rozwoju

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

noclegi augustów torebki ozdobne stomatolog Kraków Nowa Huta