Urlop na rowerze!

Coraz więcej Polaków decyduje się na aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Specjaliści od naszego zdrowia potwierdzają, że ma to niezwykle duży wpływ na nasze zdrowie. Podczas ruchu na świeżym powietrzu nasz organizm dotlenia się, mięśnie się rozciągają, mózg pracuje lepiej. Im częściej będziemy spędzać czas na świeżym powietrzu, tym lepiej dla naszego zdrowia!

Rowerem po górach!

Planowanie weekendu na rowerze powinno zacząć się od znalezienia odpowiedniej miejscówki. W Polsce nie brak urokliwych zakątków, jednak bez wątpienia największym zainteresowaniem cieszą się góry. Wśród licznych pasm warto zwrócić uwagę na Podhale i górujące nad nim Tatry. Jeśli nie przepadamy za dużymi tłumami turystów omińmy Zakopane i wybierzmy znacznie spokojniejszy zakątek. Doskonałym strzałem okaże się Bukowina Tatrzańska. Bukowina, położona w odległości kilkudziesięciu kilometrów od Zakopanego to ostoja ciszy, naturalnej roślinności oraz miejsce, skąd roztaczają się bajeczne widoki. Czy urlop na rowerze tu się uda? Zdecydowanie!
Planując wczasy w Bukowinie musimy zaplanować noclegi – nie brak w tym mieście licznych pensjonatów, hoteli, hosteli czy prywatnych kwater. My zachęcamy do skorzystania z oferty Willi Majerczyk – tani pensjonat bukowina tatrzańska.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

noclegi augustów torebki ozdobne stomatolog Kraków Nowa Huta