Ubrania w rozmiarach XXL też mogą być modne

Współcześnie osobom puszystym znacznie łatwiej znaleźć odpowiednio skrojone i dopasowane do ich wymagać ubrania. Dawniej sytuacja była znacznie trudniejsza – w sklepach brak było rozmiarów większych niż XXL, a jeśli były dostępne najczęściej był to jeden rodzaj koszuli, bluzki, spodni.

Problemem były także materiały, które nie były odporne na uszkodzenia, przecieranie. Jak sytuacja ubrań w rozmiarach większych niż XXL przedstawia się dzisiaj?

Wielka moda i duże rozmiary

Obecnie znalezienie obszerniejszych rozmiarów ubrań nie sprawia tylu kłopotów – z pomocą przychodzą polskie marki odzieżowe oraz liczne sklepy internetowe. Szczególnie te drugie cieszą się dużym zainteresowaniem. Wiele osób puszystych wstydzi się robienia zakupów w zwykłych sklepach – obawiają się oni szyderstw. Możliwość zamawiania ubrań przez internet oraz kupowanie ich w sklepach dedykowanych właśnie osobom puszystym to niewątpliwe ułatwienie i wygoda!

Co kupowane jest najczęściej?

Wśród najczęściej kupowanych produktów wymienia się spodnie ( w przypadku panów) oraz sukienki (w przypadku pań). Odpowiednio skrojone i trwałe spodnie są podstawą dobrego wyglądu, o czym panowie doskonale wiedzą. Panie pragną czuć się jednocześnie pięknie i komfortowo – odpowiednio skrojone suknie są odpowiedzią na ich oczekiwania.

Wielu projektantów stara się, aby ubrania pomagały w tuszowaniu niedoskonałości figury. Możliwości jest wiele: wykorzystanie konkretnego kroku, wzoru, koloru.

Panie chętnie stawiają także na bluzki – producenci potwierdzają, że te produkty są najchętniej kupowane w sklepach internetowych. Wielkie zainteresowanie bluzkami dla puszystych wynika nie tylko z ich uniwersalności, ale też ze względu na zastosowanie wysokiej klasy materiałów, takich jak len, bawełna, wiskoza. Bluzki posiadają zróżnicowane kroje: mogą skutecznie ukrywać brzuszek, odwracać uwagę od szerszych bioder.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION