Szare parasole ogrodowe

Parasole ogrodowe w szarym kolorze to stały element współczesnych aranżacji ogrodowych. To także wyraz ogólnego trendu związanego z szarą kolorystyką, która zdominowała nowoczesne aranżacje wnętrzarskie, ogrodowe, ale też modowe. Uwiedzeni szarością w różnych odcieniach chcemy ją mieć także na sprzętach i meblach ogrodowych. Parasole w tym właśnie kolorze pięknie podkreślają walory awangardowych stylizacji tarasowych czy balkonowych. Można się w nich zakochać, siedząc sobie wygodnie na sofie w trakcie upalnego dnia i popijając chłodny napój.

Meble zewnętrzne z parasolami ogrodowymi w szarym kolorze

Parasole ogrodowe to nie tylko użyteczne sprzęty, ale też motywy aranżacyjne. Warto dobrać je do całej stylizacji tarasu, altanki czy werandy, której podstawę wyznaczają meble zewnętrzne. Szare parasole ogrodowe idealnie będą wyglądać w kontekście minimalistycznych mebli aluminiowych, wyposażonych w szare poduszki oparciowe i siedziskowe. W ten sposób skomponuje się zjawiskowa i nowoczesna aranżacja, której szare parasole staną się integralną częścią.
Interesującym zestawieniem plastycznym jest także szarość plus biel. Z tego też względu szare parasole ogrodowe warto łączyć z białymi meblami technorattanowymi, które znajdziemy na stronie gardenspace.pl obok mebli aluminiowych i parasoli. Skomponowanie własnego zestawu ogrodowego okazuje się dużo prostsze, niż nam się wydaje. Można to zrobić kilkoma kliknięciami!

Beton architektoniczny jako tło dla szarych parasoli ogrodowych

Idealnym tłem dla szarych parasoli ogrodowych jest niezwykle popularny obecnie beton architektoniczny. Ustawiając szare parasole w pobliżu takich elementów, osiągniemy spotęgowany efekt szarości, którą podkreślić jeszcze można poprzez szare poduszki dekoracyjne czy aluminiowe rzeźby miniaturowe.

About the author

Related