Skóra w salonie – trzy propozycje od Etap Sofa

Sprawdź nasze trzy pomysły na salon, w którym wykorzystane zostały skórzane komplety wypoczynkowe prosto od Etap Sofa.

Argento – prostota inspirowana kolonialnymi meblami

argento_01
Nasza pierwsza propozycja od Etap Sofa to zestaw skórzanych mebli Argento, którego cechą charakterystyczną jest połączenie w ciekawy sposób wyprofilowanych podłokietników i oparć z stylowym, kremowym odcieniem naturalnej skóry i naturalnym drewnem. To komplet, który świetnie sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych aranżacjach, ale także w tych nawiązujących do stylu kolonialnego.

Marrone – klasyczna czerń przełamana czerwienią

Marrone_02
Zestaw mebli Marone to zdecydowanie propozycja dla osób cechujących się odwagą w aranżacji wnętrz. Kontrastowe połączenie szlachetnej, czarnej skóry z odważną, czerwoną nicią tworzy z jednej strony meble o wyjątkowym charakterze, a z drugiej pełne zadziornego stylu. Dodatkowo meble wyposażone są w ruchome poduchy oparciowe, co sprawia, że możliwa jest regulacja głębokości siedzeń.

Ritmo – stonowane beże w najlepszym wydaniu

 
ritmo_04
Ritmo to meble wyjątkowo proste w formie, co nie oznacza, że nie są ciekawe. Wyjątkowa, opływowa bryła i stonowane beże sprawiają, że sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu – od nowoczesnego po te czerpiące pełnymi garściami ze stylu skandynawskiego lub rustykalnego.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION