Skąd tak dużo nowoczesnych domów drewnianych?

Posiadacze własnych domów jednorodzinnych pytani o to, za co cenią takie domostwo odpowiadają najczęściej, że za komfort, bezpieczeństwo, dużą powierzchnię do życia. Faktem jest, że w Polsce nie maleje ilość osób pragnących wybudować własny dom. Alternatywą są domy sprzedawane przez deweloperów, tych jednak obawiają się sami kupujący. Co wybrać? Dom drewniany w konstrukcji szkieletowej!

Dom budowany na miarę dla nas!

O nowoczesnych domach drewnianych z roku na rok robi się coraz głośniej w Polsce. Nie tylko są one znacznie tańsze od domów oferowanych przez deweloperów, ale również pozwalają na zamieszkanie w nich na 2-8 miesięcy od momentu rozpoczęcia budowy! Sam fakt szybkiego wnoszenia sprawia, że interesuje się nimi wielu potencjalnych inwestorów. Domy z drewna buduje się szybko z powodu zastosowania lekkiej, drewnianej konstrukcji – to na niej opiera się cały dom. Dodatkowo wykorzystanie drewna jako głównego materiału budulcowego sprawia, że nie ma konieczności czekania na ładną pogodę – budowa może rozpocząć się w dowolnym momencie. Topowe firmy takie jak mawit.com.pl mogą zaoferować swoim klientom także kompleksowe wykończenie domu wewnątrz. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wejść do gotowego domu… i po prostu mieszkać wygodnie i komfortowo!

Skąd wziąć projekt?

Projekty domów drewnianych znajdziemy u samych producentów domów. Wśród licznych propozycji królują modele piętrowe oraz parterowe z możliwością zabudowania poddasza. Warte uwagi jest także to, że powierzchnia domów rozpoczyna się od 70 metrów kwadratowych. Niewielki dom to mniejszy koszt!
Czas budowy domu z drewna uzależniony jest od tego w jakim stanie ma być on oddany – domy w stanie surowym zamkniętym oddaje się po 2-4 miesiącach, domy w stanie deweloperskim po 6-8 miesiącach.

About the author

Related