Rozszerzaj swoją wiedzę w Internecie – platformy e-learningowe

Współcześnie mamy wiele możliwości poszerzania naszej wiedzy czy zainteresować – olbrzymim źródłem informacji jest oczywiście Internet. Okazuje się, że może on służyć nie tylko do uzupełniania informacji. Coraz więcej platform e-learningowych oferuje możliwość kupowania profesjonalnych kursów wideo, związanych z wybranych programami komputerowymi. Czy korzystanie z takich platform jest płatne? Co warto o nich wiedzieć?
Platformy e-learningowe powstały z myślą o osobach zainteresowanych poznawaniem nowoczesnych programów komputerowych. Najczęściej dotyczą one obróbki zdjęć, ale również projektowania graficznego, urządzania wnętrz a nawet tworzenia postaci czy elementów gier komputerowych.
Poznanie konkretnych programów jest możliwe za pomocą materiałów wideo w języku polskim. Są one selekcjonowane pod względem zagadnień oraz trudności – od materiałów dla osób początkujących, poprzez średniozaawansowane i zaawansowane. Materiały zawierają informacje związane z przeznaczeniem programu, jego możliwościami, funkcjami, dodatkami.

Jak skorzystać z materiałów dostępnych na platformach?

To niezwykle proste. Podstawą jest zarejestrowanie się jako użytkownik – konieczne będzie podanie swojego imienia, nazwiska, adresu email. Po weryfikacji konta możemy rozpocząć dodawanie interesujących nas materiałów do wirtualnego koszyka. Po zakończonej selekcji przyjdzie nam zapłacić – wraz z zaksięgowaniem wpłaty wybrane przez nas wideo zostaną przypisane do naszego konta. Zazwyczaj możemy korzystać z nich bezterminowo. To niezwykle wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób o nieregularnych godzinach pracy.
Wśród najpopularniejszych obecnie kursów wymienia się Photoshop, Revit, kurs Inventor, kursy Sketchup, Autocad i Archicad.

About the author

Related