Dom i Wnętrze

Podłogi drewniane Kahrs  

Marka Kahrs jest jednym z najstarszych, a zarazem najlepszych twórców drewnianych desek służących do wykończenia podłóg ludzkich mieszkań i domów jednorodzinnych. Firma posiada zaawansowane technologie, które w połączeniu z ekologicznym postępowaniem dają najwyższej jakości produkt z ogromną liczbą zalet. Osoby, które znają się na rzeczy wiedzą, że podłogi drewniane Kahrs są najbardziej prestiżowym i klasycznym wyborem w stawce.

 

Dlaczego warto wybrać podłogi drewniane Kahrs?

 

Wraz z drewnianymi deskami od Kahrs każda osoba może wykończyć swoją wymarzoną, drewnianą podłogę. Co prawda wiąże się to z pewnymi kosztami jednak wszystkie osoby, które położyły drewniane podłogi do swojego salonu jednogłośnie stwierdzają, że było warto. Podnosi to prestiż całego mieszkania jednocześnie wprowadzając nieco rustykalny, ciepły klimat.

 

W dzisiejszych czasach firma Kahrs udoskonaliła własne drewniane deski. Sam ich montaż jest o wiele prostszy niż lata temu. Kiedyś deski trzeba było niezwykle starannie przyklejać jedna po drugiej w niezwykle precyzyjny sposób. Dzisiaj firma Kahrs opracowała specjalistyczny system Woodloc, który zdecydowanie ułatwił cały montaż podłogi drewnianej. Deski są tak wykonane, że pasują do siebie niczym klucz do zamka. Nie spowodowało to ujmy na wytrzymałości drewnianych podłóg, które słyną z ogromnej wytrzymałości. Ze względu na tajne technologie deski drewniane Kahrs są odporne zarówno na ciepło, zimno jak i wilgotność. Właśnie dlatego są w stanie przetrwać ogromną ilość czasu w praktycznie niezmienionym stanie!

 

Podłogi drewniane Kahrs – jedyne podłogi z możliwością renowacji!

 

Podłogi zbudowane z drewnianych desek jako jedyne mogą być sprawnie odnawiane. Wszystko poprzez proces cyklinowania, który ściera cienką, zewnętrzną warstwę materiału. Niższe warstwy podłogi nie miały kontaktu z środowiskiem zewnętrznym więc można powiedzieć – są jak nowe! Jest to bardzo ciekawa technika, która w połączeniu z 30-letnią gwarancją producenta sprawia, że podłogi mogą wytrzymać niezliczoną ilość czasu nadal prezentując się znakomicie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...