PIERWSZY TANIEC OCZAMI MĘŻCZYZNY

To wydarzenie jest wyjątkowe. Nie ma drugiego takiego dnia w Twoim życiu. Wspólna radość, podniosłe chwile, ogromna dawka emocji i wzruszeń, i to nie tylko mowa o Twojej wybrance, ale i o Tobie.  Wzrost popularności pod względem dedykowanej choreografii pod Pierwszy Taniec, to konsekwencja mody zachodnioeuropejskiej. Gwarantuję Ci, że i Ciebie ta moda może dopaść. Co zrobić, żeby nie wypaść na swoich Pierwszym Tańcu słabo?

 

Na szczęście z pomocą przychodzą nam wszelakie szkoły taneczne. Niektóre z nich siedzibę mają na terenie dosłownie całego naszego kraju: https://taniec.com.pl. Jeśli zainteresowani jesteśmy lekcjami skierowanymi pod Pierwszy Taniec, warto zerknąć tutaj: http://taniec.com.pl/ch/zachwyccie-gosci-weselnych/. Poniżej praktyczne porady, do których warto się zachować podczas lekcji Pierwszego Tańca, tak aby przed większą publiką w postaci naszej rodzinki się nie skompromitować:

  1. Odpowiednio się przygotuj – nie jest ważne, czy przygotowujesz się korzystając z serwisu YouTube, czy może wspólnie z małżonką uczestniczycie w kursach tańca. Bardzo ważne jest, aby w miarę możliwości odrobić lekcje podstawowych kroków i figur. Ucząc się samemu, koniecznie róbmy to z lustrem, Dobra praktyką jest dokładne rozpisanie naszego układu na kartce – krok za krokiem, figura za figurą. Następnie Waszą choreografię zapamiętaj, tak abyś mógł do niej wrócić w każdej chwili.

 

  1. Koniecznie wyluzuj – to bardzo ważne, aby zadania, których będziemy się podejmować w naszym tańcu wyobrażać sobie będąc ubranymi w piękny i wygodny garnitur. Powinniśmy zadbać o wypełnienie naszych wyobrażeń od Pierwszym Tańcu. Dlatego wyobrażaj sobie uśmiechnięty ludzi, otaczających Ciebie i Twoją małżonkę z aparatami i kamerkami w ręku. I co najważniejsze – wyobrażaj sobie swój uśmiech na twarzy będący wynikiem dobrze wykonanego zadania. Pamiętaj, że wizualizacja Twojego sukcesu z pewnością pomoże Ci się z nim oswoić i pomoże Ci się przybliżyć do niego.

 

 

  1. Bądź oazą spokoju – jest potwierdzone, że statystycznie mężczyźni przywiązują mniejszą wagę do tańca partnerki, natomiast mają tendencje do obwiniania kobiety, za to że nie pozwala się prowadzić. Pomaga to również wyzwolić negatywne emocje takie jak panika, zdenerwowanie, nadmierny stres spowodowany właśnie Pierwszym Tańcem.

 

  1. Nie zapominaj o swojej partnerce – chociaż to my prowadzimy i to na nas się skupia w dużej mierze uwaga naszych gości weselny, absolutnie nie zapominaj o swojej partnerce. Musisz zadbać o to, aby to ona czuła się komfortowo tańcząc z Tobą. Przede wszystkim pozwól się jej cieszyć tym wspaniałym dniem i Waszym Pierwszym Tańcem. Spraw, aby i ona mogła się poczuć wyjątkowo. Pozwól jej tańczyć, bawić się wami, obrać się, unosić, ale broń Boże w niczym jej nie wyręczaj. Opiekując się mam na myśli abyś pewnie ja trzymał, zapraszał do różnych pomysłów w Waszym tańcu, pozwolił kobieco się poczuć w Twoim towarzystwie. I miej dla niej wyrozumiałość, tym bardziej że tutaj stres weźmie górę i jej ruchy będą skrępowane bądź usztywnione, a błędy w krokach widoczne.

 

  1. Chodzi nam o konkrety – bądź spójny w swoim tańcu i mowie swojego ciała, oraz komunikowaniu swoich próśb. Pamiętaj, żeby zadbać o odpowiednią synchronizacje swojego ciała i podejmować konkretne decyzje w Waszych ruchach. W końcu to Ty prowadzisz, nie kobieta, dlatego to Ty powinieneś kontrolować Wasz taniec.

 

  1. Pamiętaj, że cokolwiek robisz robisz to także dla siebie. Jest to bardzo ważna sprawa, dlatego jeśli pragniesz być męzczyzną i zyskać na pewności siebie przyjmij, że Perwszy Taniec ale również ślub to również najważniejszy i jeden z najciekawszych dni Twojego życia.

 

 

 

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION