Ozdoby na stole

Elegancka ozdoba stołu weselnego to jedno z najważniejszych elementów organizacji wesela. Portale ślubne i magazyny związane z modą ślubną prześcigają się w pomysłach, jak ozdobić stoły elegancko, ale i oryginalnie.
Pomocną dłoń parom młodym wyciągają planerzy ślubni, którzy nie tylko znają najnowsze trendy, ale przede wszystkim zdejmują z barków pary młodej wiele obowiązków. Dzięki nim młodzi ludzie w pełni mogą skupić się na sobie podczas najważniejszego dnia w ich życiu. Jeśli jednak nie chcemy korzystać z ich pomocy z pewnością przyda się kilka podpowiedzi!

Jak udekorować stół?

Istotne są obrusy, bieżniki i serwetki. Obrusy powinny być wyprasowane, bieżniki ułożone równo. Serwetki powinny komponować się z kwiatami, które wybierzemy do dekorowania stołu. Warto postawić na kwiaty sezonowe – ich zakup będzie znacznie tańszy! Na stołach nie powinno zabraknąć także winietek z imionami gości – tak znacznie szybciej uda im się znaleźć swoje miejsce na sali.
Również pożegnani gości weselnych powinno odbywać się z klasą. Najpowszechniejszym podarkiem jest wykorzystanie butelki alkoholu. Aby jednak była to elegancka pamiątka wykorzystajmy zawieszki na wódkę z podziękowaniami.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION