Organizacja spotkania biznesowego

Coraz popularniejsze staje się organizowanie niewielkich eventów firmowych oraz spotkań wysokich przedstawicieli konkretnych firm. Podczas takich spotkań, najczęściej przy dobrym obiedzie lub kolacji, zawierane są liczne umowy, dogadywane szczegóły współpracy. Najlepszym miejscem do takiego rodzaju spotkań są wykwintne hotele i restauracje.

O czym pamiętać rezerwując miejsca na spotkanie biznesowe?

Myśląc o organizacji spotkania z potencjalnymi kontrahentami zacznijmy od wyboru odpowiedniego miejsca. Idealne będą hotele z restauracjami, szczególnie, jeśli nasz gość przyjeżdża z daleka. W takiej sytuacji może on skorzystać z oferty hotelu i odpocząć po podróży. Położenie hotelu powinno być neutralne – wybierajmy miejsca poza centrum wielkiego miasta. Dzięki temu zaoszczędzimy nerwów w korkach, a dodatkowo odetchniemy świeższym powietrzem.
Rezerwując stolik poprośmy o kartę bez cen dla naszego gościa – pozwoli to mu swobodniej wybrać danie, które przypadnie mu do gustu. Kwestią sporną jest podawanie alkoholu podczas spotkania. Dozwolony jest kieliszek wina do obiadu, jednak jeśli gość odmówi – nie namawiajmy go.
Spotkania organizowane w restauracjach pozwalają na zachowanie neutralności z obu stron. Dodatkowo spotkanie przy obiedzie to także szansa na znacznie luźniejszą atmosferę.
O ofertach biznesowych w restauracjach czytaj więcej na jachranka.pl

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

http://godrejmeridien-gurgaon.com http://artfolkgallery.org/rowerzysta-na-drodze-ubezpieczenie-oc-i-nnw/ http://ntumobile.org