Nowoczesne wózki dziecięce 3w1 – znajdź model idealny dla swojego dziecka!

Codzienne spacery z dzieckiem to najlepszy sposób na to, aby pokazać mu świat i zaznajomić z dźwiękami, kolorami. Podczas wspólnych wypraw niezbędny jest dopasowany do naszych potrzeb wózek, który nie tylko ułatwi wspólne spędzanie czasu, ale również zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać wózek 3w1?

Wózki dziecięce 3w1 projektowane są w taki sposób, aby dziecko mogło korzystać z nich od momentu narodzin, aż po 3 rok życia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych tworzyw i materiałów z powodzeniem możemy wykorzystywać wózki 3w1 przez cały rok, bez względu na pogodę. W skład wózków 3w1 wchodzi obszerna gondola, siedzisko oraz nosidełko. W zależności od potrzeb i wieku dziecka wystarczy umieścić wybrany element na stelażu i cieszyć się wspólnym czasem podczas spacerów.

Gondole w wózkach dziecięcych tworzone są w taki sposób, aby były one drugim łóżeczkiem. Wysokie ściany oraz liczne elementy dodatkowe (budka, daszek, moskitiera) sprawiają, że każdy spacer to prawdziwa przyjemność dla dziecka i rodzica. Kiedy dziecko podrośnie gondolę zamieniamy na nosidełko lub klasyczne siedzisko, które może być montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Siedzisko posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę ochroną, możliwość regulowania parametrów oparcia – to tylko niektóre z jego zalet.

Lekki i wygodny w użyciu stelaż

Siedzisko, nosidełko czy gondolę umieszcza się na stabilnym stelażu stworzonym z aluminium. Stelaż wózka 3w1 jest lekki i jednocześnie wytrzymały, może być składany, przez co bez trudu umieścimy go w samochodowym bagażniku. Innowacyjny system amortyzacji oraz koła o osi obrotu 360 stopni i z blokadą pozwolą na pewne kierowanie wózkiem zarówno na klasycznych chodnikach, jak i polnych drogach czy ścieżkach w lesie.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION