Moda na biel – trzy stylizacje

Biel powraca na salony i nie tylko. Wkrada się do wszelkich zakamarków. Pojawia się także w aranżacjach ogrodowych, na przykład poprzez białe meble czy donice technorattanowe. Coraz częściej też na biało malujemy drewniane elementy, jak płoty czy altanki. Biel króluje także w stylizacjach okiennych. Białe drzwi francuskie (wewnętrzne i zewnętrzne) to szyk sam w sobie, więc nic dziwnego, że tak chętnie je wybieramy do naszych domów.

W pokoju młodej damy

Jeśli nieobca jest nam odświeżająca uroda bieli, to z pewnością na gama-sklep.com.pl wybierzemy meble, które wprowadza ją do naszej przestrzeni. Biel to także odpowiedź na to, jak pomalować pokój młodzieżowy i jak go umeblować. To barwa uniwersalna. Sprawdzi się zarówno w pokoju chłopięcym jak i dziewczęcym. Stanowi bowiem świetną podstawę dla najróżniejszych aranżacji. Choć białe meble, takie nawiązujące do estetyki prowansalskiej, to zdecydowanie propozycja do pokoju młodej damy.
Potwierdza to kolekcja Deluxe od producenta Bog-Fran wyglądająca po prostu czarująco. Zjawiskowo zaprezentuje się ona na tle pastelowych ścian. Stylowe dodatki w kolorze pudrowego różu czy delikatnej mięty podkreślą charakter ślicznych mebli Deluxe.

W stylowym salonie

Białe meblościanki i białe meble tapicerowane to propozycje do nowoczesnego salonu, stylowego i nieprzeciętnie atrakcyjnego od strony wizualnej. W takim miejscu warto postawić na samą biel lub na jej efektowne połączenie z czernią.

W awangardowej kuchni

Białe meble sprawdzą się także w kuchni, choć wydaje się, że są one niepraktyczne i szybko widać na nich każde zabrudzenie, to jednak wcale nie musi tak być. Jeśli szafki zrobiono z wysokiej jakości materiałów, wówczas pozostaną one białe przez długie lata i nie sprawią nam kłopotów związanych z czyszczeniem. Białe meble kuchenne, rozwiązane minimalistycznie, stworzą bazę dla  nowoczesnej aranżacji.

About the author

Related