Kwas hialuronowy – sprzymierzeniec w walce z oznakami starości!

O klinikach medycyny estetycznej w Polsce mówi się coraz więcej – oferują one ciekawe zabiegi dedykowane osobom w każdym wieku. Zanim jednak zapiszemy się na wypełnienia zmarszczek, zróbmy dokładny research– co mogą nam zaoferować specjalistyczne placówki? Czy zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne?

Kiedy widać pierwsze zmarszczki…

Kliniki medycyny estetycznej oferują zabiegi związane z przywracaniem skórze twarzy elastyczności, gładkości. Wraz z upływem czasu bowiem nasza skóra jest coraz bardziej podatna na uszkodzenia i powstawanie zmarszczek. Proces ten jest złożony i wpływ na niego mają takie czynniki jak zanikanie włókien kolagenowych i kwasu hialuronowego w organizmie, zła dieta, niedostateczne nawilżenie skóry, źle dobrane kosmetyki, palenie tytoniu. Pierwsze zmarszczki mimiczne pojawiają się już w 25-30 roku życia. Z czasem stają się one głębsze, bardziej widoczne. Jedynym skutecznym sposobem jest wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym – to zabieg bezpieczny, nie powodujący odczynów alergicznych. Kwas hialuronowy pozwala na przywrócenie gładkości skóry, jej lepsze nawilżenie.

Jak wybrać odpowiednią klinikę medycyny estetycznej?

– Istotne jest pierwsze wrażenie oraz opinie o placówce. Szukając sprawdzonej kliniki medycyny estetycznej,powinniśmy kierować się referencjami, opiniami bliskich. Umówmy się na rozmowę z lekarzem, który przeprowadzi potencjalny zabieg – mówi doktor Karolina Kuśnierz, właścicielka kliniki medycyny estetycznej i witryny internetowej karolinakusnierz.pl. Szczególnie rozmowa z lekarzem powinna być dla nas ważna – oceni on głębokość zmarszczek, podpowie, jaki zabieg okaże się najskuteczniejszy, poda nam szacunkową cenę zabiegu. Co jest jednak najważniejsze: odpowie on na wszystkie nasze pytania i rozwieje wątpliwości. Przed spotkaniem warto przygotować sobie kartkę z ważnymi dla nas zagadnieniami, aby niczego nie pominąć!

About the author

Related

http://ultimate-demi.org/wybieramy-nowoczesne-palenisko-na-taras/ http://artexint.com.pl/typy-na-dzis/ https://e-oko.com/typy-na-dzis-koszykowka/