Kuchnia na wysoki połysk – praktyczna czy niefunkcjonalna?

Większość osób, które stoją przed wyzwaniem wyremontowania lub urządzenia kuchni od podstaw, stawia na nowoczesność. W efekcie w naszych mieszkaniach znajdują się meble wykończone na wysoki połysk. Czy takie rozwiązanie na pewno zda egzamin w trudnym, kuchennym środowisku?

Kuchnia na wysoki połysk – wachlarz modnych wzorów i kolorów

Wykańczanie mebli laminatami o wysokim połysku jest bardzo mocnym trendem w architekturze wnętrz. Lekkie, połyskujące meble są obecne we wszystkich pomieszczeniach, począwszy od salonów, poprzez sypialnie, na wymagających łazienkach i kuchniach kończąc. Kuchnia na wysoki połysk jest świetną alternatywą dla klasycznych mebli w niewielkich pomieszczeniach. Lustrzane powierzchnie, szczególnie te w jasnym kolorze, odbijają światło, dodając pomieszczeniu głębi i kilku dodatkowych metrów. Ponadto, producenci mebli oferują meble pokryte laminatami w niemal każdym kolorze tęczy, dzięki czemu możesz stworzyć w kuchni ciekawą i oryginalną kompozycję.

Z czego wykonane są meble o połyskującym wykończeniu?

Jeśli myślisz, że tylko lite drewno przetrwa w wymagających, kuchennych warunkach, musimy wyprowadzić Cię z błędu! Nowoczesne, połyskujące meble wykonane są z wysokiej jakości płyt meblowych powstających ze sprasowanych włókien drzewnych. Do produkcji mebli kuchennych używane są wysokogatunkowe płyty odporne na wysokie temperatury, wilgoć i środki chemiczne. Czyszczenie gładkiej powierzchnie nie stanowi najmniejszego problemu – aby meble nienagannie się prezentowały, wystarczy przetrzeć je miękką ściereczką nasączoną w wodzie wymieszanej z delikatnym płynem. Poszukiwania mebli, które zdadzą egzamin w kuchni, warto zacząć od wizyty w sklepie internetowym  www.gama-sklep.com.pl.

Previous article

Meble balkonowe

Next article

Grill ogrodowy

About the author

Related