Kuchenna uroda w stylu retro

Prywatne przestrzenie zależą tak naprawdę od tego, jacy jesteśmy i co nam w duszy gra. Także kuchnie świadczą o osobowości i wyobraźni właściciela i użytkownika. Osoby, które lubią nostalgiczne powroty do przeszłości na pewno zachwycą się kuchnią w stylu retro i świetnie poczują się w przestrzeni wykreowanej w tym duchu.

Meble inspirowane historią

Na gama-sklep.com.pl odkryjemy stylowe meble kuchenne. Także takie, które nawiązują do dawnych stylów i do urody minionych światów. Na przykład kolekcja Ewa patyna od Stolkar prezentuje się niczym zestaw z dawnego dworku czy pałacyku. Wprowadza ona efekt retro do współczesnego wnętrza i czyni je naprawdę niepowtarzalnym. Jednocześnie te meble są bardzo praktyczne. Dostępne są w pięciu kolorach. Zarówno brązowe (grusza, olcha, orzech) jak i białe czy waniliowe staną się podstawą do stylizacji w stylu retro.

Meble inspirowane idyllą

Kuchnia to miejsce, w którym coraz częściej chcemy powracać do dawnych światów, do takiej idylli ze wspomnień lub wyobrażeń. Kiedy to przytulne wnętrze wypełniają zapachy i kolory, magia dzieciństwa powraca, doskonałość dawnych przestrzeni się odradza.
Meble w stylu retro tworzą niezwykłą atmosferę, ale też zachowują wszystkie rozwiązania wynikające z zastosowania nowoczesnych technologii. Jak zagospodarować szafkę pod zlewem, jak utrzymać porządek w spiżarni, jak sprytnie segregować śmieci, jak zyskać dodatkowe miejsce do gotowania – te problemy rozwiążą się same w pomysłowo rozwiązanej kuchni.

Meble inspirowane luksusem

Ekskluzywny wymiar przeszłości wprowadzi do kuchennego wnętrza kolekcja Edyta od Kam. Luksusowe szafki z litego drewna przechowują w sobie urodę dawnych miejsc pełnych wyszukanego wdzięku. Szczególnie kuchnia w białej wersji zaprezentuje się nad wyraz romantycznie, jakby na skraju nowoczesności i pięknej przeszłości.

About the author

Related