Jakie są rodzaje strojów dwuczęściowych kąpielowych?

Producenci cały czas konkurują między sobą, dlatego też co sezon pojawiają się nowe modele strojów kąpielowych. Dwuczęściowy strój w chwili obecnej jest najwygodniejszą opcją na plażę, dlatego też tak wiele kobiet korzysta z jego dobrodziejstwa. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są najpopularniejsze typy dwuczęściowych strojów kąpielowych.

Trójkątne stroje kąpielowe

Trójkątne stroje kąpielowe dwuczęściowe, to oczywiście klasyczne bikini. W strojach tego typu biustonosz składa się najczęściej z dwóch różnych kawałków materiału w kształcie charakterystycznych trójkącików na sznureczkach dekoracyjnych. Biustonosz wiązany jest nie tylko z tyłu, ale również na szyi.

Stroje kąpielowe tego typu są doskonałym wyborem dla kobiet z niewielkim biustem. Szczupłe panie zakładając trójkątny strój kąpielowy prezentować będą się zawsze bardzo okazale. Modele tego typu niestety nie radzą sobie za dobrze z podtrzymywanie większych piersi, a co najgorsze pojawia się problem z zsuwaniem się biustonosza.

Halter bikini i baletka bikini

Halter bikini to dość charakterystyczny strój dwuczęściowy kąpielowy, który wiązany jest z tyłu. Modele tego typu mają ramiączka bardzo podobne do klasycznych biustonoszy, ale warto wyraźnie zaznaczyć, że zdecydowanie lepiej podtrzymują one większy biust. Halter bikini optycznie wyszczupla ramiona, dlatego też jest to dobry wybór dla masywniejszych kobiet.

Kobiety, które mają niewielki biust mogą postawić także na strój typu baletka bikini. Mowa tutaj oczywiście o kostiumach kąpielowych, które wyróżniają się biustonoszami z trójkątów z paskami, które bez żadnego większego problemu można idealnie dopasować.

Pozostałe stroje kąpielowe dwuczęściowe warte uwagi?

Bandeau bikini to rewelacyjny strój kąpielowy, który zaprojektowany jest dla kobiet mogących pochwalić się idealną sylwetką. Biustonosz w tym konkretnym przypadku przyjmuje kształt opaski na biust, dlatego też nie posiada on ramiączek.

Balkonetka bikini to rewelacyjny strój kąpielowy dla kobiet o nieco obfitszych kształtach. Góra stroju kąpielowego do złudzenia przypomina tradycyjny biustonosz, a co najważniejsze zapewnia doskonałe podtrzymanie piersi.

Na samym końcu warto wspomnieć o stroju kąpielowym typu tankini. Mowa tutaj oczywiście o stroju, który całkowicie zakrywa brzuch. Góra kostiumu przypomina wygodną koszulkę sportową, która dodatkowo ma wbudowany stanik. Jest to doskonała propozycja dla kobiet z nieco większym brzuszkiem. Jest to w chwili obecnej najlepsza alternatywa dla kostiumów typu Halterkini.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

http://artfolkgallery.org/rowerzysta-na-drodze-ubezpieczenie-oc-i-nnw/ http://swiatliteracki.com.pl/porady-na-to-jak-zabezpieczyc-meble-ogrodowe-na-zime/ http://aahasc.org/wygodne-i-funkcjonalne-lezaki-na-taras/