Jak urządzić taras przy domu zadaszony?

Nowoczesny taras przy domu zadaszony to marzenie wielu z nas. Taki taras może zmieniać się zgodnie z naszymi potrzebami: być miejscem wypoczynkowym, przestrzenią odpowiednią do podawania posiłków, miejscem zabaw naszych dzieci czy spotkań w gronie znajomych. Tylko od nas zależy, jak zaaranżujemy tę przestrzeń.

Taras przy domu zadaszony pergolą

Projektując nasz wymarzony taras przy domu zadaszony przede wszystkim zastanówmy się w jaki sposób ochronić go przed słońcem. Dotychczasowe rozwiązania takie jak parasole ogrodowe dzisiaj  są wypierane przez nowoczesne pergole, które z powodzeniem zastosujemy na tarasach! Pergola na taras przy domu zadaszony to świetna opcja dla osób, które szukają zarówno funkcjonalnych, jak i ciekawie zaprojektowanych elementów wystroju. Pergole tarasowe zachwycą nas nie tylko świetnymi parametrami technicznymi, ale i wspaniałą estetyką.

Pergole tarasowe wznoszone są na aluminiowych elementach malowanych proszkowo. Modułowa budowa konstrukcji sprawia, że możliwe jest zadaszenie dowolnej powierzchni. Na szczycie konstrukcji znajduje się dach wykonany z uchylnych listew aluminiowych. Taki dach możemy samodzielnie regulować i decydować o tym jak wiele światła wpada na taras przy domu zadaszony.

Jakie meble wybrać na taras przy domu zadaszony?

Możliwości jest naprawdę wiele – dzisiaj producenci oferują nam przede wszystkim nowoczesne meble technorattanowe, meble modułowe, meble rattanowe. Szukając kompletu dopasowanego do naszych potrzeb zwracajmy uwagę przede wszystkim na materiały oraz trwałość ich wykonania. Wśród najchętniej wybieranych wylicza się meble technorattanowe – są one cenione przede wszystkim za piękny wygląd, ale i trwałość. Meble technorattanowe są uniwersalnym wyborem – sprawdzą się one zarówno na tarasach, w ogrodach, na werandach czy balkonach. Ich lekkie, aluminiowe stelaże zagwarantują, że podnoszenie i przenoszenie takich mebli nie sprawi żadnego problemu.

 

 

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

http://taravat-bahar.com http://absenting.com.pl/fotel-technorattan-i-stolik-kawowy/ http://sigrs-gisor.org