Hotel Windsor – inny świat tak blisko Warszawy

Stolica Polski jest piękna, jednak życie w niej jest szybkie, stresujące – tym bardziej, jeśli pragnie się osiągnąć sukces. Właśnie dlatego co jakiś czas warto wyjechać – chociaż na chwilę. W ten sposób można naładować akumulatory na kolejny tydzień pełen walki i po prostu poczuć się lepiej. Jest takie miejsce, które pozwala zregenerować nie tylko ciało, ale i umysł – i jest położone bardzo blisko Warszawy, więc nie trzeba pokonywać zbyt długiej drogi, żeby się tam dostać. Można z łatwością wyskoczyć choćby i na weekend – tym bardziej, że konkretna oferta jest bardzo bogata i obejmuje zarówno wyjazdy biznesowe, jak i romantyczne podróże we dwoje. Można też przyjeżdżać całą rodzina, bo naprawdę jest co robić! Co to za miejsce? Hotel Windsor w Jachrance! Co konkretnie znajduje się w ofercie?

Hotel dla dzieci i dorosłych

Do hotelu Windsor można przybywać całą rodziną. Nawet najmniejsi jej członkowie będą zadowoleni z podobnego wyjazdu, ponieważ mogą spędzić czas na łonie przyrody – na przykład na przystani, albo w parku linowym. Mogą również zająć się czymś ciekawym w środku budynku – co jest ważną możliwością, jeśli pogoda nie sprzyja przebywaniu na zewnątrz. Hotel Windsor udostępnia specjalną salę gier, ale umożliwia też wypożyczanie wielu planszówek czy książek z bajkami bezpośrednio do pokoju hotelowego. Dzieci mają co robić – a rodzice mogą odpocząć. Szeroka oferta FIT&SPA to nie jest jedyna możliwość – można również pobawić się w klubie tanecznym, spędzić czas w Sali gier czy kręgielni, albo na przykład wynająć łódkę i popływać po jeziorze. Luksusowy hotel położony jest nad Zalewem Zegrzyńskim, więc jest co robić, a widoki są wspaniałe! Warto samemu sprawdzić na stronie http://windsorhotel.pl/!

Zabawa i praca w jednym

Bywa i tak, że nie można zostawić całej pracy za sobą – po prostu zadań jest zbyt dużo, żeby zrobić sobie prawdziwie wolny od nich wyjazd. Warto wiedzieć, że hotel Windsor w Jachrance posiada bogatą ofertę skierowaną również do takich osób – można organizować w nim konferencje, szkolenia, bankiety itp. Dzięki temu zaraz po trudnym zdobywaniu nowej wiedzy można się zrelaksować nad zalewem.

About the author

Related