Hotel Lord – atmosfera dyskretnego luksusu

Hotel Lord znany jest przede wszystkim ze swojej znakomitej lokalizacji niedaleko lotniska Chopina oraz z tego, że w zaledwie 7 minut można dostać się z pokoju hotelowego do centrum miasta. Mapka na hotellord.pl pokazuje dokładnie, jak można tam łatwo dojechać. Wielką siłą hotelu jest jednak przede wszystkim szeroki zakres usług, oferuje on niepowtarzalną atmosferę dyskretnego komfortu i wygody.

Luksus w wydaniu Hotelu Lord

Hotel Lord jest hotelem czterogwiazdkowym, w 100% zasługuje na swoją ocenę i klasę. Oznacza to, że oferuje wszystkim swoim gościom jakość pobytu o zdecydowanie podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje hotelowe w hotelu Lord są zaprojektowane w sposób dbający o wygodę klientów poprzez wykorzystanie mebli odpowiedniej klasy oraz poprzez projektowanie pomieszczeń w sposób ergonomiczny. Można się w nich w zależności od potrzeb poczuć niczym w domu lub niczym w biurze, ponieważ każdy gość biznesowy jest w stanie podjąć swoje obowiązki zaraz po przylocie do Warszawy. Można też traktować hotel Lord jako swoją bazę biznesową.

Imprezy okolicznościowe

Hotel Lord jest przygotowany do organizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Możliwe jest to dzięki przepięknemu wystrojowi i niezrównanemu komfortowi, jaki oferuje sam budynek oraz wyposażenie hotelu Lord. Ogromne znaczenie ma tutaj naturalnie także odpowiednie przygotowanie personelu. Dzięki tym czynnikom znakomicie udają się wszystkie małe wydarzenia, takie jak imprezy urodzinowe czy spotkania rodzinne organizowane przy innych okazjach. Możliwe jest także organizowanie bardzo hucznych imprez, chociażby przyjęć weselnych. W ofercie hotellord.pl znajdziemy ponadto bardziej specyficzne propozycje, jak chociażby organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich z mnóstwem najwspanialszych atrakcji i kompleksem usług.

About the author

Related