Gruszka, klepsydra, jabłko a może kielich?

Wyżej wymienione określenia to nic innego jak najczęściej spotykane typy kobiecych sylwetek. Sprawdź, którą figurę posiadasz i dopasuj odpowiedni ubiór, aby zawsze wyglądać atrakcyjnie. Oczywistym jest, że osoby o większej wadze mają trudności w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru. Dostępne w sieciach handlowych rozmiary najczęściej kończą się na L. Dlatego warto sprawdzić ofertę hurtowni odzieży z dużymi rozmiarami. Jednak zanim to zrobisz dowiedz się, którą sylwetkę posiadasz aby wiedzieć jakie ubrania wybrać.

Kielich

Figura charakteryzująca się rozbudowaniem górnej części ciała – szerokie barki oraz ramiona, wąskie biodra. Osoby posiadające ten typ figury powinny nosić części górnej garderoby w ciemnych kolorach natomiast dół w jaśniejszych. Wszelkie bluzki, marynarki oraz inne narzuty górnej części garderoby powinny być pozbawione poduszek.

Jabłko

Kobiety, które górna i dolna część ciała mają w równych proporcjach, bez widocznego wcięcia w talii. Jedną z większych wad tej sylwetki, jest okładający się na brzuch tłuszcz.

Klepsydra

Uznawana przez większość jako najbardziej kobieca sylwetka. Górna jak i dolna część ciała są podobnych wymiarów z widoczny wcięciem w tali. Kobiety posiadające ten typ figury powinny często prezentować się w sukienkach.

Gruszka

Małe barki, ramiona oraz biust , obfita dolan część ciała. Unikaj spodni typu rurek, natomiast zainwestuj w spodnie z kantem.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

noclegi augustów http://swiatliteracki.com.pl/porady-na-to-jak-zabezpieczyc-meble-ogrodowe-na-zime/ http://warnstam.org/jaki-naroznik-tarasowy-wybrac/