Firma transportowa na wysokim poziomie

Zarządzanie łańcuchem dostaw w czasach dzisiejszych ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania większości zakładów produkcyjnych. Przedsiębiorstwa produkcyjne coraz bardziej opierają się na dostawach just-in-time, czyli na dostawach dokładnie na czas. Sprzyja to zmniejszaniu zasobów magazynowych i wymusza ulepszenie zarządzania łańcuchem dostaw.

Przyspieszenie w globalnej skali

Ta dynamiczna sytuacja związana z dostarczaniem towarów w coraz krótszym czasie powoduje, że poszczególne przedsiębiorstwa oddają zadania transportowe wyspecjalizowanym firmom, które muszą zabiegać jak nigdy wcześniej o spełnianie standardów gwarantujących szybkie i bezpieczne usługi.

Wymagania stawiane współczesnej firmie transportowej

Nowoczesna firma transportowa powinna być nastawiona na klienta i jego oczekiwania, także te niestandardowe, pojawiające się nieoczekiwanie. Realizacja zamówień w wyznaczonym terminie to podstawa. Jeśli nie zostaje spełniona, to kosztami można obciążyć firmę transportową. Sprawy tego typu uściślają umowy zawarte pomiędzy producentem a firmą transportową.

Na czas, bezpiecznie i elastycznie

Trzy cechy wyróżniające usługę transportową na wysokim poziomie to:

  • realizacja zamówienia na czas,
  • dowiezienie towaru w odpowiednim stanie i ilości,
  • reagowanie na zmieniające się warunki łańcucha dostaw.

Wsparcie dla transportu

Żeby te wszystkie cechy były spełniane niezbędne są sprawne pojazdy transportowe. O tę podstawę firmy transportowej pomoże zadbać firma Fluiconnecto – oferująca konkretne systemy występujące w pojazdach. Obsługują oni m.in. samochody dostawcze, ciężarówki, naczepy.
Specjalnością Fluiconnecto są także węże hydrauliczne i przemysłowe, na przykład węże do przesyłu betonu wykorzystywane na placach budowy przy fundamentowaniu.

About the author

Related