Dom i Wnętrze

Filtry wody do dzbanków LAICA

Filtracja wody dla niektórych kojarzy się z specjalistycznym procesem. Jednak tak naprawdę filtracja wody jest niezwykle szybka i prosta! Dosłownie każdy z odrobiną asortymentów może przeprowadzić ją w domu i uzyskać idealną wodę stworzoną do picia. Filtry wody do dzbanków Laica są bardzo dobrym i przede wszystkim stosunkowo tanim asortymentem, który wspiera codzienne filtrowanie wody. Dzięki nim można uzyskać wodę wolną od wielu zanieczyszczeń.

 

Co dokładnie oczyszczają filtry wody do dzbanków Laica?

 

Filtry wody do dzbanków Laica oczyszczają wodę z wielu komponentów, które sprawiają, że nie jest idealna. Co prawda woda kranowa pochodząca z wodociągów jest zdatna do picia – jednak jej przebadanie głównie opiera się na badaniach mikrobiologicznych. Często stężenie niektórych elementów jest bardzo wysokie co osłabia jakość wody, której wiele osób nie chce pić.

 

Filtry wody do dzbanków Laica oczyszczają wodę z negatywnych składników jakimi jest chlor, pestycydy, herbicydy, opiłki metali czy nawet metale ciężkie. Z perspektywy smaku i jakości wody bardzo problematyczny jest chlor, który nagminnie występuje w polskiej wodzie kranowej. Chlor zmienia smak i zapach wody sprawiając, że ciężko jest pić ją ze smakiem – nie mówiąc już o bardziej wyrafinowanych napojach tworzonych z ich udziałem (jak kawa/herbata). Naprzeciw wychodzi główny składnik filtra – węgiel aktywny. Jego zadaniem jest szybkie i efektywne oczyszczanie wody kranowej z chloru oraz wcześniej wspomnianych zanieczyszczeń. W połączeniu z żywicą jonowymienną zmniejszająca twardość wody uzyskuje się wspaniały efekt. Woda jest perfekcyjna i można ją używać zarówno do picia wprost z dzbanka jak i wykonywania kawy oraz herbaty – z maksimum smaku i satysfakcji.

 

Podsumowanie

 

Oprócz uzyskania wysokiej jakości wody, która jest po prostu smaczna filtry wody do dzbanków Leica powiększają także budżet domowy! Przyzwyczajenie się do spożywania wody kranowej sprawia, że tak naprawdę w życiu nie potrzeba już kupować wody butelkowanej, która jest kilkaset procent droższa!

Możesz również polubić…