Ferie zimowe na Podhalu – zaplanuj je już dzisiaj!

Podhale to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce – górujące nad miastami Tatry sprawiają, że każdy turysta poczuje tu prawdziwą wielkość natury! Przyjeżdżając w te strony nie sposób zakosztować prawdziwego, góralskiego klimatu, jak również licznych atrakcji. Gdzie się zatrzymać? Co warto zwiedzić?

Znajdź nocleg w dobrej cenie i dobrej lokalizacji!

Znalezienie noclegu na Podhalu nie powinno być żadnym problemem, szczególnie kiedy robimy to z wyprzedzeniem. Warto jednak być czujnym – w sieci zajdziemy wiele ogłoszeń noclegowych, które kuszą niskimi cenami, jednak na miejscu może okazać się, że tak samo niski jest standard oferowanego pokoju. Zanim zdecydujemy się na konkretne miejsce zróbmy porównanie, sprawdźmy oferty. Jeśli zależy nam na niższych cenach i przyjeżdżamy własnym samochodem warto wybrać Poronin – noclegi w Poroninie są znacznie tańsze niż w Zakopanem. Dodatkowo niewielka odległość pomiędzy miastami sprawi, że dojazd do Zakopanego zajmuje kilkadziesiąt minut. Godnym polecenia miejscem jest Willa Majerczyk – ofertę znajdziemy na stronie willamajerczyk.com.

Na co zwracać szczególną uwagę?

Podczas przeglądania ofert szukajmy przede wszystkim tych ze zdjęciami i opisami. Szukajmy noclegów, w których zaoferuje się nam pokoje z łazienkami, TV, dostępem do Internetu. Ważne jest również to, aby posesja miała swój własny parking i aby auto było bezpieczne podczas naszej nieobecności.
 
 
 

About the author

Related

noclegi augustów torebki ozdobne stomatolog Kraków Nowa Huta