Zdrowie i Uroda

Endermologia – jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna zyskuje ogromną popularność. Z roku na rok przybywa coraz więcej miejsc, które zajmują się zabiegami poprawiającymi estetykę sylwetki ciała. Coraz więcej kobiet ochoczo uczęszcza do takich miejsc dbając o kondycję i jakość swojej skóry. Endermologia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, które wykonywane są w takich placówkach. Na czym polega zabieg endermogii?

 

Endermologia – co daje, na czym polega?

Endermologia jest zabiegiem, który poprawia jakość zniszczonej skóry. Niestety w obecnym tempie życia bardzo często wiele osób zaniedbuje swoje ciało kosztem pogoni za lepszą pracą czy podwyższeniem zasobności swojego portfela. Wtedy zapomina się o zadbaniu o swoją świątynie, którą jest ciało. Bardzo często w takiej sytuacji dochodzi do nadmiernego odkładania tłuszczu w organizmie. W przypadku, kiedy odkłada się zbyt szybko skóra po prostu nie nadąża się rozciągać. W wyniku tego może tworzyć się największy wróg każdej kobiety – cellulit.

Cellulit zwłaszcza na takich miejscach jak uda, pośladki czy brzuch jest dla kobiet bardzo nieestetyczny. Niestety walka z nim to syzyfowa praca – nawet najcięższe ćwiczenia na siłowni, wprowadzenie diety i aktywności nie pomogą w zlikwidowaniu cellulitu. Na pomoc przychodzi medycyna estetyczna i opisywany zabieg endermologii.

Dzięki endermologii kobiety mogą zredukować ilość cellulitu w swoim ciele korzystając z zabiegów pod ciśnieniem. Endermologia to masaż podciśnieniowy, który dociera do komórek tłuszczowych redukując ich ilość jednocześnie poprawiając jakość skóry. Dzięki temu nie tylko ilość cellulitu jest mniejsza, ale również cała sylwetka się wyostrza co jest zdecydowanie bardzo pozytywne – i to wszystko leżąc wygodnie na łóżku w gabinecie medycyny estetycznej!

 

Endermologia w gabinetach sieci depilacja.pl

Siec salonów depilacja.pl zajmuje się depilacją laserową. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła do oferty nową usługę jaką jest endermologia. Wiele kobiet ochoczo uczęszcza na oba z tych zabiegów przestrzegając wszystkich zasad.

You may also like...