Eleganckie dodatki w pokojach dziennych i salonach

Wygodny i funkcjonalny salon czy pokój dzienny to nie tylko komfortowa kanapa czy fotel. Warto zadbać o to, aby ta przestrzeń była idealnym miejscem do spotkań ze znajomymi, rodziną. Jakie elementy mogą przydać się i jednocześnie odmienić wnętrze? Oto kilka podpowiedzi!

Pufki, siedziska

Kiedy do dyspozycji mamy niewielkie mieszkanie każde miejsce do siedzenia jest na wagę złota. Zamiast wykorzystywać składane krzesła warto pomyśleć o wygodnych pufkach otwieranych. Z pewnością zapewnią one wygodę gościom podczas wspólnego picia kawy. Jednocześnie w ich wnętrzu możemy schować kable, ładowarki czy inne drobiazgi. Jeśli szukamy pufy o nietypowej formie warto zainwestować w duże pufy XXL, wypełnione wewnątrz granulatem. Są one tak duże, że możliwe jest wręcz położenie się na nich. Wygoda gwarantowana!
Warto zastanowić się także nad dobrym nagłośnieniem pomieszczenia – z pewnością będzie to istotny aspekt dla osób ceniących doskonały dźwięk płyt kompaktowych czy winyli.
Aby pomieszczenie nabrało bardziej oryginalnego charakteru możemy postawić na funkcjonalne dodatki, takie jak barki drewniane. Bez trudu umieścimy na nich szklanki do alkoholi i soków. Wiele modeli posiada zabezpieczone miejsca na szklane butelki z ulubionymi alkoholami.

About the author

Related