Elegancki prezent dla pań i panów

Szukając pięknego i niezobowiązującego prezentu dla osób bliskich czy też znajomych często mamy problem z wyborem odpowiedniego produktu. Szukając inspiracji warto zainteresować się galanterią skórzaną, która jest nie tylko wartościowa, ale przede wszystkim trwała i funkcjonalna.

Prezent dla pani

Kobiety cenią sobie modne i eleganckie dodatki – galanteria skórzana bez wątpienia zalicza się do takich produktów. Najlepszym podarunkiem będzie elegancki portfel dedykowany kobietom. Taki przedmiot posiada elegancki kształt oraz wiele wewnętrznych kieszeni, które pozwolą przechowywać karty kredytowe, dokumenty, bilon, gotówkę i wiele innych. Portfele dostępne są w całej gamie kolorystycznej – warto zastanowić się, jaki kolor upodobała sobie pani, którą pragniemy obdarować. Jeśli nie jesteśmy pewni zaryzykować możemy czerwień lub czerń. Podobno czerwień pozwala na… dłuższe zachowanie pieniędzy w portfelu!

Damska galanteria skórzana to również kosmetyczki i etui na okulary. W pierwszym przypadku warto przed zakupem otworzyć pojemniczek i sprawdzić, jaki materiał wewnętrzny producent umieścił w środku. Gruby i trwały materiał będzie odporny na uszkodzenia czy silne zabrudzenia, nawet podczas codziennego korzystania z kosmetyczki.

Dla panów

Panowie również ucieszą się z wielofunkcyjnego portfela – warto być jednak ostrożniejszym z doborem koloru. Najczęściej kupowany produkt to portfel w kolorze czerni, jednak popularne są również brązowe oraz szare. Portfele tworzy się ze skóry licowej, również z zamszu.
Poza pięknymi portfelami panowie chętnie skorzystają z prezentu jakim jest kalendarz książkowy. Producenci dbają o to, aby produkt ten był estetyczny i poręczny. Trwała okładka wykonana z odpornych na uszkodzenia materiałów zachowa swój piękny wygląd nawet wtedy, kiedy kilka razy dziennie będzie on wyjmowany i chowany do aktówki.

Źródło: www.javro.pl

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION