Elegancja kuchennej przestrzeni

Osoby ceniące elegancję w każdej sferze życia, mogą ją wprowadzić także do przestrzeni kuchennej. Przyrządzanie potraw w wyrafinowanym otoczeniu, pełnym blasku i luksusu – to propozycja dla miłośników efektownej prezentacji. Piękne meble kuchenne będą najważniejsze. Muszą nie tylko spełniać swoje funkcje praktyczne, ale czarować wyglądem, nieco w stylu glamour.

Kuchnia w stylu glamour

Przecież nie tylko salon może olśniewać, prezentując się zjawiskowo, w stylu glamour. Stwórzmy kuchnię, która olśniewa, dosłownie i w przenośni. Zachwyca gładkością i doskonałością. Taką, która wydaje się salonem, w którym powstają pyszne rzeczy.

Biel jest glamour

W takiej olśniewającej kuchni w stylu glamour dominuje biel. To ona rozświetla przestrzeń. Dodaje jej blasku. Biel króluje nie tylko w salonie. Doskonale nadaje się także do kuchni. Propozycje tego typu przedstawiają nam Meble Gama. Znajdziemy tutaj ekskluzywne meble kuchenne komplety.
Liberty1 Patyna z kolekcji Layman to meble kuchenne w stylu glamour. Prestiżowe i oryginalne. Zwracają na siebie uwagę i tworzą miejsce w wytwornym stylu. Albo kuchnia Vertigo MDF Patyna – z kolekcji Stolkar. To przykład mebli charakteryzujących się elegancją i dbałością o każdy detal. Prezentują się one nad wyraz dystyngowanie. Tworzą wnętrze pełne szyku. Przemieniają kuchnię w przestrzeń wypełnioną blaskiem.

Dodatki w stylu glamour

Takie eleganckie meble kuchenne wystarczy uzupełnić wyrafinowanymi dodatkami. W kuchni przecież też możemy mieć kryształowe żyrandole i lustrzane powierzchnie. Efekt lśnienia podkreśli błyszcząca mozaika na ścianie. Luksusowym dopełnieniem całości będą na przykład białe krzesła tapicerowane w stylu lat sześćdziesiątych.

About the author

Related