Dzika łąka w ogrodzie

Miłośnicy naturalnego piękna w ogrodzie na pewno będą zachwyceni – oto kawałek autentycznego świata natury tuż koło domu. Piękna, romantyczna, różnobarwna łąka. Wspaniale podkreśli naturalizm naszej przestrzeni. Wniesie do niej walor lekkości i wolności. Dzika łąka, na którą na przykład wychodzi nasz taras, to kawałek natury w zasięgu naszego wzroku. Piękna oprawa dla ogrodu rustykalnego.

Rośliny, które stworzą czyste piękno

Rumian żółty, goździk kartuzek, cykoria podróżnik, a do tego w tle rokitnik. Istna paleta barw. Doskonała kompozycja malarska, tworzona w natchnieniu, czyli ot tak, bez wysiłku, samoistnie. Oczywiście to efekt naszej pracy, którą musimy wykonać, żeby przestrzeń rozkwitała i dekorowała się jakby sama, bez naszej pomocy.

Kolory natury

Żółty, pomarańczowy, fioletowy, czerwony, biały – na tle soczystej zieleni traw. Przypomina to najbardziej barwne pejzaże. W dodatku nasza kompozycja kolorystyczna zmienia się w czasie, czyli wraz z porami roku. Stworzone przez nas dzieło zaskakuje nas samych. Staje się zakątkiem autentycznej przyrody. Miejscem, gdzie mogą rozgościć się motyle. Kolor w kolorze.
Kształtujemy zatem przestrzeń kolorem. Podobnie jak kapiści. Tworzone przez nas miejsce staje się nasycone cudowną barwą. Dzika łąka sprawia, że nasz ogród rozkwita kolorem. Zmienia się w zaskakującą kompozycję kapistyczną. W dodatku barwa rzucona jest tutaj na lekkie kształty, dynamiczne, falujące. Coś pięknego!

Rozkoszujmy się tym pięknem

Stwórzmy sobie, na przykład na tarasie, miejsce, z którego będziemy mogli podziwiać dziką łąkę. Umeblujmy nasz zakątek tak, żeby komponował się z otoczeniem. Uda nam się to z technorattanowymi meblami ogrodowymi Brązowe meble z technorattanu, charakteryzujące się klasycznym wzorem, to świetny wybór dla ogrodu utrzymanego w naturalistycznym stylu.

About the author

Related

http://datasolutions.com.pl https://esmeble.pl http://lubsacro.pl