Biel w mieszkaniach

Biały kolor nie wychodzi z mody – również w przypadku kwestii urządzania wnętrz. Biały kolor doskonale komponuje się z innymi kolorami, świetnie też prezentuje się solo. Odpowiednie dobranie mebli i dodatków sprawi, że salon, kuchnia czy sypialnia w bieli staną się naszymi ulubionymi pomieszczeniami w całym domu. Jak tworzyć białe wnętrza?
Pierwszym krokiem jest szukanie inspiracji – warto zajrzeć do licznych katalogów wnętrzarskich oraz na portale związane z urządzaniem pomieszczeń. Najczęściej zamieszcza się w nich zdjęcia konkretnych pomieszczeń wraz z opisem. Nierzadko pod zdjęciami znajdziemy też detale związane z producentem konkretnych przedmiotów i ich ceny – to znacząco ułatwia poszukiwania.

Biel w biurach

Coraz większa ilość właścicieli firm decyduje się na urządzenie biura nie tylko funkcjonalnie, ale i elegancko. Biel wydaje się być najlepszym rozwiązaniem! Białe krzesła do biura, białe stoły ze szklanymi blatami – to tylko niektóre z najbardziej cenionych rozwiązań. Wśród innych często wybiera się białe szafki, regały, półki wiszące, białe dodatki. Biel sprawdza się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach – pozwala na odbijanie światła, optyczne powiększanie pomieszczenia.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION