Aktywny wypoczynek w górach

Planując aktywny wypoczynek podczas weekendu warto zastanowić się nad pobytem w polskich górach. W Polsce posiadamy liczne pasma górskie, zróżnicowane pod względem wysokości, wybitności szczytów oraz ilości górskich szlaków. Do jednych z najchętniej odwiedzanych pasm zalicza się oczywiście Tatry – najwyższe polskie góry. Czy odpoczynek na Podhalu to dobry pomysł?

Narty, szlaki piesze, atrakcje dodatkowe

Głównym powodem do odwiedzenia Podhala w zimie jest oczywiście szansa na jazdę na nartach. W Zakopanem, Poroninie czy Bukowinie nie brakuje stoków o zróżnicowanym poziomie trudności. W ich sąsiedztwie działają liczne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, serwisy oraz szkółki narciarskie. Z pomocy instruktorów mogą korzystać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Po aktywnej zabawie na stoku siły zregenerować można w jednej z licznych restauracji czy karczm. Osoby aktywne mogą również skorzystać z jednego z licznych szlaków pieszych – są one doskonale oznakowane, przez co nie ma możliwości zgubienia się.
Noclegu warto szukać w Bukowinie. Znajdziemy tu noclegi w centrum miasta, w okazyjnych cenach. Co istotne: właściciele pensjonatów udostępniają pokoje z łazienkami, TV. Szukasz fajnego noclegu? Sprawdź ofertę Willi Majerczyk – tani pensjonat bukowina tatrzańska.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION