Pomysł na ścianę w sypialni

Obecnie projektanci wnętrz odchodzą od klasycznych aranżacji. Próbują tworzyć wystrój, który wprowadzi do pomieszczenia wyjątkowy charakter i przyciągnie potencjalnego klienta. Wielu z nas chciałoby, aby w jego domu lub mieszkaniu było coś oryginalnego, coś co ma niewiele osób lub tylko my. Jednym z ważniejszych pomieszczeń w naszym domu jest sypialnia. Spędzamy w niej jedną trzecią naszego życia. Każdy z nas powinien czuć się w niej komfortowo oraz swobodnie. Ale wielu z nas chce, aby była ona także wyjątkowa. Jak połączyć te dwa kryteria i stworzyć idealną sypialnie?

Wyposażenie standard

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie sypialni bez łóżka, szafy, komody czy też stolików nocnych. To elementy wyposażenia, które znajdują się w prawie każdej sypialni. Chcąc nadać pomieszczeniu oryginalny wygląd, wielu z nas wybiera meble, które nieco wyróżniają się od pozostałych. Przykładem może być łóżko z szufladami, łóżko z zagłówkiem, szafy z paneli szklanych czy też takie, które przedstawiają jakiś krajobraz lub widok. Możliwości jest naprawdę wiele.

Jest jednak grupa osób, która wybiera standardowe wyposażenie a wyjątkowy charakter nadaje pomieszczeniu w inny sposób. Na przykład decydując się na umieszczenie na jednej ze ścian cegły ozdobnej lub innego podobnego materiału. Innym rozwiązaniem jest umieszczenie nad łóżkiem kolorowych, miękkich paneli i stworzenie z nich w wzoru w określonej kolorystce.

Najbardziej wyjątkowym pomysłem jest zawieszenie nad łóżkiem zdjęcia rodzinnego w dużym formacie. To jedyny sposób, aby wprowadzić do pomieszczenia niepowtarzalny charakter. Wtedy mamy pewność, że nikt nie stworzy takiej samej aranżacji a nasza sypialnia jest jedyna w swoim rodzaju.

About the author

Related