Oprogramowanie dla restauracji

Posiadanie lokalu gastronomicznego to spore wyzwanie dla właścicieli: konieczne jest zarządzanie pracownikami, regularne robienie zamówień w hurtowniach, dbanie o wygląd lokalu, dopełnianie obowiązków związanych z podatkami. Na szczęście współcześnie pomocną dłoń właścicielom restauracji podają firmy tworzące specjalistyczne oprogramowanie dla restauracji.

Wszystko w jednym miejscu!

Oprogramowanie dla restauracji powstawało w wyniku testów i ankiet, przeprowadzanych pośród właściciel punktów gastronomicznych. Pytano ich, co sprawia im największe problemy, co jest wyzwaniem. Dzięki temu szybko określono najważniejsze zagadnienia, które mają zostać zawarte w produkcie. Program do gastronomii pozwala na znacznie lepsze zarządzanie księgowością, fakturami, rachunkami, tworzenie raportów i analiz. Produkt wzbogacony jest także o możliwość zarządzania kadrami: urlopami, grafikiem, trybem pracy.
Bardzo istotne jest, że oprogramowanie może być wykorzystywane zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i laptopach, tabletach, telefonach komórkowych.
Oprogramowanie wspiera właściciela również w kwestii tworzenia zamówień, co znacząco upłynnia proces pracy i funkcjonowania restauracji.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.