Nowoczesny salon niskim kosztem

Moda na minimalizm trwa w najlepsze i zdaje się nie mieć końca. Aranżacje oparte na zasadzie „mniej znaczy więcej” zachwycają swoją elegancją i finezją zaklętą w nieskomplikowanej formie. Usuwając zbędne przedmioty i ozdobniki z najbliższego otoczenia, zyskujemy większą przestrzeń oraz swobodę. Czy odwzorowanie w swoim mieszkaniu zachwycającej, minimalistycznej aranżacji musi być drogie? Niekoniecznie!

Im mniej, tym lepiej

Aby stworzyć wysmakowaną aranżację w salonie, nie potrzeba wielu elementów. Warto wybrać jedynie takie meble, które będą niezbędne – kanapę, stolik kawowy, stolik RTV i półki na książki. Unikaj masywnych mebli z litego drewna. Dużo lepiej prezentować się będą lekkie meble z płyty laminowanej. W minimalistycznym salonie idealnie sprawdzą się meble Wójcik Linate. W kolekcji cenionego producenta znajdziesz szeroki wybór niezwykle eleganckich mebli do salonu. Głównym budulcem mebli jest płyta MDF pokryta laminatem o wysokim połysku. Meble są nie tylko dopracowane do perfekcji pod kątem wizualnym, ale również praktycznym – prowadnice w szufladach z cichym zamknięciem oraz drzwi z opóźniaczami znacznie zwiększają komfort użytkowania każdego modelu. Kolekcję Linate w atrakcyjnej cenie znajdziesz na stronie gama-sklep.com.pl.

Stonowana paleta kolorystyczna

W minimalistycznym wnętrzu dużą rolę odgrywają barwy. Pożądany klimat stworzą rozbielone kolory, odcienie szarości oraz biel. Jeśli obawiasz się, że taka kompozycja będzie zbyt mdła, przełam monochromatyczną paletę mocniejszym akcentem. Czarne, grafitowe, amarantowe albo turkusowe dodatki ożywią kompozycję. Całość nabierze ciepłego charakteru, kiedy podłogę wyłożysz jasnymi panelami o naturalnym odcieniu.

About the author

Related

http://nederland-oeso.org zobacz tu https://orally.info