Niewielkie przyjęcia rodzinne w hotelach

Już dawno minęły czasy, kiedy duże przyjęcia rodzinne (urodziny. Imieniny, rocznice, komunie) organizowaliśmy samodzielnie w domach. Takie przedsięwzięcie praktycznie wykluczało udział w imprezie – gospodarze podczas imprezy nie wychodzili z kuchni dbając o to, aby gościom niczego nie brakowało.

Obecnie wiele się zmieniło i większość z nas organizuje takie przyjęcia w wynajętych lokalach. Jakie są tego zalety?

Bądź gościem na własnym przyjęciu!

Organizacja zabawy urodzinowej czy komunii w lokalu to olbrzymie odciążenie dla organizatora. Zamiast siedzieć cały dzień w kuchni może on spokojnie usiąść przy przygotowanym profesjonalnie stole i cieszyć się chwilami spędzonymi w gronie rodziny. Organizacja uroczystości w lokalu to niewątpliwa wygoda dla osób, które nie dysponują czasem na przygotowania przyjęcia w domu. Umawiając się z właścicielem lokalu na konkretny termin wybieramy odpowiadające nam menu, muzykę. Większość restauracji posiada niewielkie, kameralne sale, idealne do tego, aby zorganizować przyjęcie dla 15-20 osób.
W czasie imprezy goście mogą liczyć na pomoc kelnerów i barmanów – podają oni potrawy, zmieniają brudną zastawę stołową, służą radą oraz proponują kawę.

Organizacja kącika dla najmłodszych

Podczas niewielkich przyjęć w lokalu możliwe jest też zorganizowanie niewielkiego kącika dla dzieci obecnych na przyjęciu. To wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób dorosłych, które mogą odprężyć się i odpocząć. W kąciku dzieci mogą bawić się same, można także zatrudnić profesjonalną opiekunkę, która zorganizuje dzieciom czas. Dla dzieci zostanie przygotowane także osobne menu, dopasowane do ich podniebienia (smaczne frytki, niewielkie, chrupiące kawałki mięsa, zdrowy deser).

Idealnym miejscem do organizacji niewielkiego przyjęcia jest Windsor Hotel pod Warszawą.

About the author

Related

JOIN THE DISCUSSION

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.